Czekamy na Ciebie

Magic Thai Spa, ul. Pelikanów 14,
02-843 Warszawa
+48 (22) 2991021
biuromagicspa@gmail.com

Masaż klasyczny tajski

1h masażu tajskiego – 230 zł
Masaże do wyboru:
– masaż klasyczny tajski
– masaż olejkowy
– refleksologia
– masaż głowy i ramion

1h masażu stemplami ziołowymi – 230 zł + 60 zł jednorazowej opłaty za stemple
1h masażu świecą – 230 zł + 50 zł jednorazowej opłaty za świecę
1h masażu na 4 ręce – 460 zł

Masaż klasyczny tajski

Jest typem tzw. głębokiego masażu. Stanowi on sekwencję technik, stanowiących połączenie akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii.

Masaż olejkowy

Wykonywany jest za pomocą olejków. Stanowi połączenie ajuwerdyjskiej filozofii masażu wraz z technikami akupresury. Ma on na celu usprawnienie układu odpornościowego i nerwowego oraz przyspieszenie wydalania nadmiaru wody z organizmu poprzez stymulowanie porów skórnych.

Refleksologia

Czyli masaż stóp obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, okolic kolana. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie „ciężkich nóg”. Wpływa również na procesy trawienne, system hormonalny, gruczoły limfatyczne i centralny system nerwowy.

Masaż stemplami ziołowymi

Jest wykonywany za pomocą białych bawełnianych torebek, zawierających mieszankę ziół mających zbawienny wpływ na ludzki organizm. Należą do nich: trawa cytrynowa, kurkuma, liście eukaliptusa, imbir lekarski czy cynamonowiec. Stemple ziołowe są przed masażem podgrzewane, tak aby uwolnić zgromadzone w nich olejki eteryczne, a następnie są wmasowywane w ciało. Masaż ziołowy oprócz silnego działania odprężającego, działa także przeciwbólowo oraz pobudza przemianę materii. W Tajlandii często stosowany jest jako „apteczka pierwszej pomocy” na rozmaite schorzenia.

Głowa i Ramiona

Jest znany i stosowany od stuleci. Poprawia krążenie krwi, skutecznie likwiduje ból głowy i zmęczenie. Ponadto ten rodzaj masażu powoduje wzmocnienie włosów i sprawia, że są lepiej odżywione.

Masaż na 4 ręce

To zabieg wykonywany przez dwie masażystki, które w jednym czasie posługują się tymi samymi technikami, w tym samym tempie i z podobną siłą ucisku na symetrycznych częściach ciała osoby masowanej.

Masaż świecą

Masaż wykonywany ze 100 % naturalnych składników, czyli masła shea i olejku arganowego. Łączy on w sobie masaż relaksacyjny, aromaterapię i ciepło. Jest to najbardziej relaksacyjny masaż wykonywany w technikach tajskich. Masaż ciepłą świecą sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Ten rodzaj masażu jest doskonałym zabiegiem dla osób potrzebujących głębokiego odprężenia.

Nasi Partnerzy

Facebook Youtube