Czekamy na Ciebie

Magic Thai Spa, ul. Pelikanów 14,
02-843 Warszawa
+48 (22) 2991021
biuromagicspa@gmail.com

Masaż tajski

1h masażu tajskiego – 230 zł
Masaże do wyboru:
– masaż klasyczny tajski
– masaż olejkowy
– refleksologia
– masaż głowy i ramion

1h masażu świecą – 230 zł + 50 zł jednorazowej opłaty za świecę
1h masażu na 4 ręce – 460 zł

 

Zapraszamy do odwiedzania zakładki „AKTUALNE PROMOCJE” gdzie znajdziecie Państwo najlepsze oferty.

 

OPISY MASAŻY

Masaż klasyczny tajski

Jest typem tzw. głębokiego masażu. Stanowi on sekwencję technik, stanowiących połączenie akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii.

Masaż olejkowy

Wykonywany jest za pomocą olejków. Stanowi połączenie ajuwerdyjskiej filozofii masażu wraz z technikami akupresury. Ma on na celu usprawnienie układu odpornościowego i nerwowego oraz przyspieszenie wydalania nadmiaru wody z organizmu poprzez stymulowanie porów skórnych.

Refleksologia

Czyli masaż stóp obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, okolic kolana. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie „ciężkich nóg”. Wpływa również na procesy trawienne, system hormonalny, gruczoły limfatyczne i centralny system nerwowy.

Masaż stemplami ziołowymi

Jest wykonywany za pomocą białych bawełnianych torebek, zawierających mieszankę ziół mających zbawienny wpływ na ludzki organizm. Należą do nich: trawa cytrynowa, kurkuma, liście eukaliptusa, imbir lekarski czy cynamonowiec. Stemple ziołowe są przed masażem podgrzewane, tak aby uwolnić zgromadzone w nich olejki eteryczne, a następnie są wmasowywane w ciało. Masaż ziołowy oprócz silnego działania odprężającego, działa także przeciwbólowo oraz pobudza przemianę materii. W Tajlandii często stosowany jest jako „apteczka pierwszej pomocy” na rozmaite schorzenia.

Głowa i Ramiona

Jest znany i stosowany od stuleci. Poprawia krążenie krwi, skutecznie likwiduje ból głowy i zmęczenie. Ponadto ten rodzaj masażu powoduje wzmocnienie włosów i sprawia, że są lepiej odżywione.

Masaż na 4 ręce

To zabieg wykonywany przez dwie masażystki, które w jednym czasie posługują się tymi samymi technikami, w tym samym tempie i z podobną siłą ucisku na symetrycznych częściach ciała osoby masowanej.

Masaż świecą

Masaż wykonywany ze 100 % naturalnych składników, czyli masła shea i olejku arganowego. Łączy on w sobie masaż relaksacyjny, aromaterapię i ciepło. Jest to najbardziej relaksacyjny masaż wykonywany w technikach tajskich. Masaż ciepłą świecą sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Ten rodzaj masażu jest doskonałym zabiegiem dla osób potrzebujących głębokiego odprężenia.

Nasi Partnerzy

Facebook Youtube